Kıratlı: "Pamukluk Barajı İsale Hattı Projesi 2026 yılında tamamlanacak” Kıratlı: "Pamukluk Barajı İsale Hattı Projesi 2026 yılında tamamlanacak”

Mersin’in merkez ilçesi Toroslar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçe genelinde üst yapı çalışmalarına hız verdi.

Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız’ın talimatları ile harekete geçen ekipler, Tozkoparan Mahallesi’nde asfalt serim çalışması gerçekleştirdi. Temel belediyecilik hizmetlerinden yıllardır mahrum kalan Toroslar’da yol yapım çalışmaları, diğer mahallelerde de plan ve program dahilinde devam edecek.

’Yüzü gülen, nefes alan Toroslar’ için her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti hedeflediklerini kaydeden Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız, ilçeye uzun ömürlü ve modern yollar kazandırmak için gayretle çalışacaklarını söyledi. Yıldız; “İlçemiz genelinde bozulan ve tahrip olan sokaklarda asfaltlama çalışması yapıyoruz. Temel belediyecilik hizmetlerinden yıllardır mahrum kalan vatandaşlarımıza söz verdiğimiz gibi yollarımızı daha konforlu ve güvenli hale getiriyoruz. Bundan sonra da yoğun bir çalışma temposu içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Kaynak: iha