Seçer’den pazarcı esnafına ziyaret

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Çiftlikköy Kapalı Pazar Yeri pazarcı esnafıyla buluştu.

Seçer’in pazar yeri ziyaretine Yenişehir Belediye başkanı Abdullah Özyiğit ile CHP Mersin Milletvekili Gülcan Kış da eşlik etti.

Pazarcı esnafının ve Çiftlikköy sakinlerinin taleplerini ve memnuniyetlerini dinleyen Seçer, Objektif Mikrofonuna pazar yeri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Seçer: “ Burası modern bir pazar yeri, 1800 metre kare bir alan. Burada zabıta birimi var, tuvaletleri var, mescid var, bunlar düşünülmüş. Yaklaşık 80 adet tezgah kuruluyor, son derece güzel, modern, ferah bir pazar. Vatandaşlarla bu sırada temasımda gözlemledim herkeste gayet mutlu bizlere teşekkür ediyor. Elimizden geldiğince ihtiyaç olan yerlere, eksik olan yerlere, arsa olan yerlere, bu tip çalışmalar yapıyoruz.” dedi.


“VATANDAŞ FİYATLARDAN ŞİKAYETÇİ”
Hem pazarcı esnafının hem de vatandaşların, pazar yerinden memnun olduğunu ifade eden Seçer, fiyat pahalılığını dile getirdi. Seçer, “Vatandaş pazar yerinden memnun ama fiyatlardan şikayetçi. İnşallah iktidara gelirsek onu da biz düzeltiriz. Fiyatları iyi duruma getiririz.” ifadelerine yer verdi.

Benzine indirim geliyor Benzine indirim geliyor

Muhabir: Pelin Gümüş