Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak Çiçek Pasajı esnafı ile Bir Araya Geldi

31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleşecek yerel seçimlere adım adım ilerlerken adaylar da saha çalışmalarını hızlandırdı. Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak sık sık esnaf ve vatandaşla bir araya gelmeye devam ediyor. Gültak son olarak Çiçek Pasajı esnafı ile buluştu. Gültak’a ziyaretinde Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan, AK Parti Mersin Milletvekili Ali Kıratlı da eşlik etti. 

Yoğun ilgi ve kalabalıkla karşılanan Gültak, ziyaret esnasında Mersin Objektif Mikrofonuna da açıklamada bulundu. Çiçek Pasajı’nın eski halini hatırlatarak yapmış oldukları çalışmanın ardından vatandaşların ve esnafın daha mutlu alışveriş yaptıklarına değinen Gültak, ortamın nezih ve konforlu olduğu için esnafın yüzünün güldüğünü ifade ederek sevecen ve sempatik davrandıklarını bunun da kendilerinin hoşuna gittiğini belirtti.

Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan, Çiçek Pasajı’nda girdikleri her dükkanda esnafların Mustafa Gültak’a olan ilgisinden bahsetti ve 31 Mart’tan sonra birlikte daha iyi projelere imza atacaklarını söyledi.

AK Parti Mersin Milletvekili Ali Kıratlı ise Mersin2de izlerinin olmadığı bir yer kalmadığını söyledi ve Gültak’ın kendisini sevdirip bir marka olduğunu, 31 Mart’ta hem Akdeniz’de hem Büyükşehir’de eksikleri de tamamlayacaklarını belirtti.

Mersin'de skandal halaya katılanların kimlikleri belirlendi! Mersin'de skandal halaya katılanların kimlikleri belirlendi!

Muhabir: Burcu Karslı