" Kendinizle gurur duyun, alkışlayın"

Tarsus'un çiçeği burnunda Belediye Başkanı Ali Boltaç ilk ziyaretini emeklilere gerçekleştirdi. Boltaç" Bu bizim olduğu kadar emeklilerin de zaferidir " dedi .


31 Mart yerel seçim sonuçlarına göre Tarsus Belediye Başkanlığını kazanan CHP'li Ali Boltaç emeklilerle buluştu.

Tarsus Kültür Park içinde bulunan Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Emekli Evi'nde davul ve zurna ile karşılanan çiçeği burnunda Belediye Başkanı Ali Boltaç konuşmasına emeklileri alkışlayarak başladı . Boltaç, "Beni alkışlamayın.Sizler önce kendinizi alkışlayın. Bu zaferde en az bizim kadar hakkınız var, emeğiniz var, oyunuz var. Sizlere teşekkür ediyorum" dedi. 

Aksiyon Filmlerini Aratmayan Kovalamaca Kamerada Aksiyon Filmlerini Aratmayan Kovalamaca Kamerada

Yoğun alkış ve tezahüratlar arasında konuşmasını sürdüren Belediye Başkanı Ali Boltaç, " Türkiye'de, Mersin'de, Tarsus'ta büyük bir başarıya imza attık. Ülkemizin haritasını kırmızıya boyadık. Sizler bu kötü gidişata dur dediniz. Yerel seçimde aldığınız bu başarıyı genel seçimlere taşımak için var gücümüzle çalışacağız." şeklinde konuştu .

Tarsus'u önümüzdeki 5 yıl boyunca aldığı oyların hakkını vererek yöneteceğini vurgulayan Başkan Boltaç, " Tarsus eşit ve adil bir hizmeti hakediyor. Önümüzdeki süreçte Tarsus'taki değişimin farkına varacaksınız. Siz değerli emeklilerimiz her zaman başınızın tacı olacak . Sorunlarınıza sırtımızı dönmeyeceğiz. Çözüm odaklı çalışacağız. Yaşamaktan mutlu ve huzurlu olacağınız bir Tarsus yaratmak için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz " diyerek sözlerini noktaladı.

Editör: İsmet YİĞİT