Seçer’e, Gülnar, Bozyazı ve Anamur vatandaşlarından yoğun ilgi

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, yerel seçim çalışmalarına 2. Bölgede son sürat devam ediyor.

Seçer, 14 Mart Perşembe günü programına Gülnar Büyükeceli Mahallesi’nde Cumhuriyet Halk Partisi Gülnar Belediye Başkan Adayı Bayram Ali Dede ile birlikte halk buluşması gerçekleştirerek başladı, konvoy ile alana getirilen Seçer, Büyükeceli sakinlerine hitap etmesinin ardından Büyükeceli’den ayrıldı.

Halk Buluşmasının ardından, Bozyazı ve Anamur’da programını devam ettiren Seçer, önce Bozyazı esnafını ardından Anamur esnafını ziyaret etti.

Esnaf ziyaretlerini tamamlamasının ardından Anamur’da Hal Kompleksi Temel Atma Töreni, Emekli Evi ve Okuma Salonu Açılışı, Tarımsal Destekler Törenini gerçekleştirdikten sonra Anamur halkıyla iftar programına katıldı. Programda Seçer’e, CHP Bozyazı Belediye Başkan Adayı Baykal Arıdeniz ve CHP Anamur Belediye Başkan Adayı Durmuş Deniz eşlik etti.

Mersin Objektif mikrofonuna da konuşan Seçer, Anamur’a dair 3 projesini aktarırken hiçbir ilçeyi birbirinden ayırmadan hizmet ettiğini ve etmeye devam edeceğini de ifade etti. İftar programı, toplu fotoğraf töreni ve dua edilmesinin ardından sona erdi.

Online muayene dönemi başlıyor! Online muayene dönemi başlıyor!

Muhabir: Pelin Gümüş