Çeşmeli-Erdemli-Silifke-Taşucu otoyolu projesinde çalışmalar sürüyor Çeşmeli-Erdemli-Silifke-Taşucu otoyolu projesinde çalışmalar sürüyor

Seçer ve Boltaç’tan Esnaf Ziyareti

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ve Cumhuriyet Halk Partisi Tarsus Belediye Başkan Adayı Ali Boltaç, Tarsus Kırklarsırtı Kapalı Pazar Yeri ve Yeni Mahalle esnafını ziyaret etti.

Tarsus halkı tarafından yoğun ilgi gören Seçer ve Boltaç, Tarsusluların taleplerini, memnuniyetlerini ve görüşlerini dinledi.

Mersin Objektif mikrofonuna da konuşan Seçer’e, bugün yayınlanan Area Araştırmanın 3054 kişilik anketteki oy oranı hatırlatıldı. Seçer, anketle ilgili “Bu bir temenni, dua değil, 5 yılın emeği. Tabii ki 5 yıllık süre içerisinde ortada bir emek var, bunların sonucu teveccüh görüyorsunuz. Bu bir sürpriz değil” dedi.

Boltaç’a ise Tarsus halkının kendisine gösterdiği sevgi ile ilgili yaptığı açıklamada “Çok çalıştık, adil olduk, bu millete efendi değil hizmetkar olacağımızı söyledik. Yollar yapılır, kaldırımlar yapılır ama bazı değerler vardır ki bu Tarsus’un koruması gereken değerleridir. Biz Tarsus olarak tarihimizi özler hale geldik. Ben vatandaşlara geçmişini hatırlattım, vatandaşta buna sahip çıktı, evlatlarına sahip çıktı.” ifadelerine yer verdi.

Program Yeni Mahalle esnaf ziyaretinin tamamlanmasının ardından sona erdi.

Editör: Admin Admin