Seçer’den Soydan’a: “Şimdilik tatlılıkla uyarıyorum”

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, seçim koordinasyon merkezinin açılışında isim vermeden Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı MHP’li Serdar Soydan’a yüklendi.

Soydan, katıldığı bir televizyon programında temeli atılan metro projesinin kısaltıldığını söyleyerek: “Mersinli hemşerilerimize kelime oyunu yapılmasını sevmiyoruz. Metroyu da biz yapacağız battı-çıktıları da biz tamamlayacağız” ifadeleriyle metro projesini tanıtmıştı, Seçer’den Soydan’a cevap gecikmedi.

Seçer, “Sayın rakibim, işi daha iyi bilenlerle otur, hakikaten bir yanlışım varsa eleştiriye açığız, hiçbir beis yok eksimizi görür düzeltiriz ama şimdilik tatlılıkla ben bunları uyarıyorum vatandaşımızın karşısına sanki yanlış bir iş yapmış iş beceremez bir belediye başkanına düşürme bizi, böyle bir gayret içerisinde olma çünkü biliyorum ki senin partine genel seçimde oy verenler, Cumhur İttifakını oluşturan partilere oy verenler ben çok eminim çıkan sonuçlarda da göreceksiniz Cumhuriyet Halk Partili Vahap Seçer’e oy verecek.” dedi.

Cimcime Teyze sessiz sedasız toprağa verildi Cimcime Teyze sessiz sedasız toprağa verildi

Muhabir: Pelin Gümüş