SEÇER VE BOLTAÇ’TAN BERABER ESNAF ZİYARETİ

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ve Tarsus Belediye Başkan Adayı Ali Boltaç Tarsus Yarenlik Alanı’nda seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Tarsus halkı tarafından yoğun ilgi gören Seçer ve Boltaç, CHP Tarsus Belediye başkan aday adayları ve parti üyelerinin eşliğinde halkın ve esnafın taleplerini dinledi.

SEÇER’DEN NEBATİ’YE CEVAP!

Vahap Seçer, esnaf ziyareti sırasında Mersin Objektif mikrofonuna çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ak Parti Mersin Milletvekili Nureddin Nebati’nin Cumhur İttifakı aday tanıtım toplantısında “Son günlerini hizmet yaparak geçir.” sözleri hatırlatılan Seçer, “Bana hizmet dersi verecek en son siyasetçi sayın Nebati Bakan. Nebati Bakan yaklaşık Haziran ayından bu yana Mersin Milletvekili. Buraya herhangi bir hizmetini görmedik ama asıl onun sabıkası 2021 yılında Hazine ve Maliye Bakanı oldu. 2023 seçimlerine kadar da bu görevine devam etti. Mersin Metrosunun dış finans kullanım izninin imzası masasındaydı. 2 yıl bu kenti metrodan mahkum eden adamdır. Onun için Sayın Nebati Bakan Mersin ile ilgili, Mersin’e hizmetle ilgili en son konuşacak siyasetçidir. Onun için dikkate almıyorum.” dedi.

“HİZMETLERDE SINIR TANIMAYACAĞIZ”

Tarsusluların yoğun ilgisi karşısında gururlandığını dile getiren Tarsus Belediye Başkan Adayı Ali Boltaç, “Bu yoğun katılım bu yoğun ilgi hem Büyükşehir Belediye Başkanımıza hem şahsıma bizi gururlandırıyor. Demek ki doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Kimsenin ne dediğiyle açıkçası çok ilgilenmiyoruz. Biz işimize odaklandık, hizmet için yarışıyoruz. Büyükşehir’de vahap Seçer ile birlikte Tarsus’ta da onun elini güçlü kılacak bir aday yani benimle beraber umut ediyorum ki çok daha aktif bir yönetim anlayışı sergileyeceğiz. O yüzden Tarsuslular merak etmesin, umutlu olsunlar. Büyükşehir’de Vahap Seçer, Tarsus’ta Ali Boltaç dolu dizgin geliyor ve de hizmetlerde sınır tanımayacağız diyorum.” dedi.

HABER: PELİN GÜMÜŞ

Alkollü sürücü otomobili ile battı-çıktıya uçtu Alkollü sürücü otomobili ile battı-çıktıya uçtu

Muhabir: Pelin Gümüş