Feci kazada gözyaşları sel oldu, yaralı vatandaşların yakınları hastanelere akın etti Feci kazada gözyaşları sel oldu, yaralı vatandaşların yakınları hastanelere akın etti

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Cumhuriyet Halk Partisi Toroslar Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Yıldız’ın da katılımı ile birlikte Spor Kompleksi ve Sosyal Tesisler Temel Atma Töreni, Tarımsal Destekler Töreni ve iftar programı gerçekleştirdi.

Tarımsal desteklerden faydalanan üreticilerin konuşmasının ardından Toroslar halkına hitap eden Seçer, tarımsal desteklerin üreticiyi kalkındırma açısından önemine değinirken, desteklerin devam edeceğini de ifade etti. Seçer, Tarımsal Destekler Törenini gerçekleştirmesinin ardından bölgede ihtiyaç olarak gördüğünü ifade ettiği Spor Kompleksi ve Sosyal Tesisin temel atma törenini de gerçekleştirdi.

Mersin Objektif mikrofonuna da konuşan Seçer, Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan’ın, “promosyonların dağıtılmadığını da biliyoruz” iddiasına cevap verdi.

Program, temsili dağıtım töreni, toplu fotoğraf çekimi ve iftar programının ardından sona erdi.

Muhabir: Pelin Gümüş