Emekliye 3. zam iddiası! İşte masadaki rakam... Emekliye 3. zam iddiası! İşte masadaki rakam...

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili ve Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, Malatya Milletvekili Veli Ağababa ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, Tarsus Belediyesi ziyaretinin ardından Mezitli Belediyesini ziyaret etti.

Mezitli Başkanı Ahmet Serkan Tuncer’in konuğu olan CHP’li vekiller Mezitli için yapılan ve yapılacak projeleri istişare etti. Görüşmeye ara veren vekiller Ordu Milletvekili Seyit Torun’a Mersin tantunisi yedirdi.

Mersin Objektif mikrofonuna açıklamalarda bulunan vekil grubu Tarsus’ta Ali Boltaç’a olduğu gibi Mezitli’de de genç başkan Ahmet Serkan Tuncer’e desteklerini vurguladı.

“MERSİN’İN GELECEĞİ ONLAR”

CHP Grup Başkanvekili Ali Mahir Başarır, Tarsus Belediye Başkanı Ali Boltaç ve Mezitli Belediye Başkanı Ahmet Serkan Tuncer’in genç başkanlar olduğuna değinerek “İki genç belediye başkanımız. Mersin’in geleceği onlar. Onlardan çok şey bekliyoruz.” dedi.

“MUTLAKA BAŞARILI OLACAKTIR”

CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Ahmet Serkan Tuncer’in uzun yıllarda CHP’de farklı kademelerde görev aldığını hatırlatarak Tuncer’in mutlaka başarılı olacağına yürekten inandığını söyledi.

TORUN, MEZİTLİ İÇİN 2029’U İŞARET ETTİ

CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun, Tuncer’e destek olduğunu yinelerken Mezitli’nin 2029’da Akdeniz’in parlayan yıldızı olacağını ifade etti.

“AİLEM GİBİ GÖRÜYORUM”

CHP’li vekilleri misafir eden Ahmet Serkan Tuncer, kendisine MYK’da ve Parti Meclisi’nde destek olan milletvekillerini ailesi gibi gördüğünü dile getirdi.

Editör: Pelin Gümüş