1998 ve 2018 yılları arasında Fenerbahçe’ye 2o sene başkanlık yapan Aziz Yıldırım, yeniden aday oldu. Seçim çalışmaları için Mersin’de yönetim kurulu üyeleri ve kongre üyeleri ile buluştu. 

Yoğun bir ilgi ile karşılanan Aziz Yıldırım, Fenerbahçe ile ilgili projelerini aktarırken başkan olduğu dönemde Fenerbahçe’nin kazanımlarına da değindi.

Fenerbahçe kongre üyelerine ve diğer katılımcılara ilgisizliklerinden yana sitem eden Yıldırım, üyelere Fenerbahçeye sahip çıkma çağrısında bulundu.

Haber alınamayan yaşlı kadının uyuyakaldığı oraya çıktı: Evine gelenleri şarkı söyleyerek karşıladı. Haber alınamayan yaşlı kadının uyuyakaldığı oraya çıktı: Evine gelenleri şarkı söyleyerek karşıladı.


Seçildiği takdirde Fenerbahçe şampiyon olamazsa 1 yıl içerisinde olağanüstü kongre yaparak ayrılacağını da belirten Yıldırım, üyelerden destek talep etti.
 

"FENERBAHÇE'YE VAAD ETTİĞİ HİÇBİR ŞEYİ YAPMADI"
 

Fenerbahçe SK Başkanı Ali Koç'u hedef alan Yıldırım, "Fenerbahçe'ye vaad ettiği hiçbir şeyi yapmadı, geldi 100 tane havuz oyuncu var dedi. bir tane oyuncu gelmedi. Şampiyon yapacağız, yapamazsak olağanüstü kongreye gideriz, kim aday olursa onu destekleriz." diyerek şampiyonluk vurgusu da yaptı.

Muhabir: Pelin Gümüş