Haber alınamayan yaşlı kadının uyuyakaldığı oraya çıktı: Evine gelenleri şarkı söyleyerek karşıladı. Haber alınamayan yaşlı kadının uyuyakaldığı oraya çıktı: Evine gelenleri şarkı söyleyerek karşıladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Toroslar Belediye Başkan Adayı Ali Öz, yerel seçim çalışmaları kapsamında Toroslar ilçesine bağlı Kurdali Mahallesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

33 Proje ile Toroslar sloganıyla yerel seçim kampanyası başlatan Öz, Toroslar’da neyi hedefleğini: “ Gerek şehirdeki ana şehircilik projeleri, eğitim, kültür, sanat, sportif faaliyetler, alt yapı sorunları, ana belediyecilik hizmetleri. Eğitim alanında bir üniversite kampüsünün açılması, vatandaşın bizden en fazla talep etmiş olduğu sosyal tesislerin; hoşça ve kendilerinin ihtiyaç duydukları sosyal alanları oluşturabilecek projelerimiz var. Aşağı yukarı 40 günlük gezdiğimiz süre içerisinde, vatandaş kimdir, bizden ne yapmamızı istiyor, bunları yapacak gerçekten imkanımız var mı, her anlamda gençlik olsun, kadınlarımız olsun, spor olsun, eğitim olsun, ulaşım olsun dertlerini dinliyoruz. Ana proje, vatandaşın beklentilerine cevap vermek.” cümleleri ile anlattı.

Muhabir: Pelin Gümüş